Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

TWORZENIE I PROJEKTOWANIE BIŻUTERII

 

Wszystko o czym zamarzysz 

Ręcznie robiona biżuteria na zamówienie jest dla ciebie, jeżeli uwielbiasz rzeczy absolutnie unikatowe. Możesz przynieść na przykład kamień, który cię zachwyca, i zrobimy z niego naszyjnik. Albo zdjęcie kolczyków, w których się zakochałaś, a których nie możesz znaleźć w żadnym sklepie. Albo opowieść o ukochanej, której zamierzasz się oświadczyć, żebym mogła ci pomóc w stworzeniu pierścionka zaręczynowego, którego nie będzie miała żadna inna kobieta. Wszystko, co powstaje w moim warsztacie, to biżuteria ręcznie robiona, dlatego nie ma szans na powtarzalność!

 

Tworzenie unikalnego produktu

Wiele ludzi uważa że wykonanie projektu to kilkanaście/kilkadziesiąt minut pracy.Czytam co klient chce, siadam nad kartką i po kilkudziesięciu minutach mamnarysowany gotowy wyrób. Muszę wyprowadzić Ciebie z błędu – to nie jest takie proste.Nasza praca rozpoczyna się w momencie odebrania pierwszej wiadomości od klienta.Czytamy ją analizując opisane oczekiwania, w przypadku wątpliwości prosimy o doprecyzowanie.Po otrzymaniu większej ilości szczegółów ustalamy zakres prac, proces skomplikowania, dostępność kamieni czy innych materiałów i orientacyjny czas potrzebny na przygotowanie projektu. 

 

 

 

Wykonanie biżuterii w naszym warsztacie

Tutaj zaczyna się twórczy proces . Od 25 lat z pasją oddajemy się tworzeniu Waszych wspomnień zaklętych w unikalnej biżuterii. Wszystkie prace przebiegają z uwzględnieniem tradycyjnej sztuki jubilerskiej, a powstała w naszej pracowni złota i platynowa biżuteria to najpiękniejszy prezent na każdą okazję.

Wasza wizja staje się rzeczywistością

Po wyborze projektu przychodzi czas na jego realizację. Po wpłaceniu 20% wartości zamówienia nasi złotnicy przystąpią do pracy. Do wglądu naszych Klientów pozostawiamy projekt biżuterii oraz oferujemy możliwość stałego kontrolowania postępów jego doskonalenia, dzięki czemu możliwe będzie uwzględnienie ewentualnych sugestii oraz dodatkowych życzeń dotyczących ostatecznego wyglądu zamówionej biżuterii.

 

Wspaniały finał

Każda bajka ma swoje zakończenie… I tutaj kończy się Twoje spotkanie z jubilerskim rzemiosłem. Teraz możesz odebrać osobiście lub zlecić wysyłkę w dowolne miejsce na świecie Twojej wyjątkowej biżuterii. Po uregulowaniu rachunku otrzymasz pięknie zapakowaną biżuterię i zaczniesz z nią pisać swoją własną historię, która na pewno będzie miała szczęśliwe zakończenie!

Z CORN cały proces tworzenia biżuterii na zamówienie uwzględnia sugestie naszych Klientów oraz przebiega zgodnie z arkanami sztuki jubilerskiej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zaklęte w biżuterii piękno przetrwa kolejne pokolenia i będzie opowiadało wyjątkową historię także Twoim dzieciom, wnukom i prawnukom.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl