O nas


          Kontynuując tradycje rodzinne, mistrz jubilerski, Dawid Skolarus, otworzył w 2008 roku Firmę Jubilerską „CORN”. Początkowo firma oferowała usługi złotniczo-grawerskie, a także renowację i odtwarzanie starej biżuterii. Obecnie firma oferuje wyroby jubilerskie ze złota, srebra oraz platyny. Świadczymy usługi o najwyższej jakości wytwarzania i unikatowym wzornictwie, a także współpracujemy z projektantami i mistrzami rzemiosła.

Naszą firmę wyróżnia oryginalność i wyjątkowość, przez co, cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy gotowi spełnić każde życzenie klienta i zgodnie z jego wskazówkami, zaprojektować oraz wykonać niepowtarzalną biżuterię.

Firma „CORN” to przede wszystkim profesjonalizm i kunszt doskonałego jubilerstwa. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa biżuteria. Słyniemy z zamiłowania do tradycji oraz miłości do piękna kamieni szlachetnych i biżuterii.

Z nadzieją na miłe spotkanie z Państwem zapraszamy do firmy „CORN”.

 

           

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email corn@corn.net.pl lub telefonicznie pod numerem 608381125.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
CORN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl