O nas

Firma Jubilerska “CORN” – Twórcy Wyjątkowej Biżuterii

Historia i Tradycje

Firma Jubilerska “CORN” ma swoje korzenie w tradycjach rodzinnych. Założyciel, mistrz jubilerski Dawid Skolarus, otworzył ją w 2008 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w usługach złotniczo-grawerskich oraz renowacji i odtwarzaniu starej biżuterii. Jednak z biegiem czasu nasza oferta ewoluowała.

Wyroby Jubilerskie

Obecnie firma “CORN” to miejsce, gdzie tworzymy wyroby jubilerskie z najwyższą starannością. Nasze wyroby wykonane są ze złota, srebra oraz platyny. Współpracujemy z projektantami i mistrzami rzemiosła, aby dostarczać unikatowe i piękne dzieła.

Oryginalność i Wyjątkowość

Nasza firma wyróżnia się oryginalnością. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny, a klientom dajemy gwarancję, że noszą coś wyjątkowego. Jesteśmy gotowi spełnić każde życzenie klienta i zgodnie z jego wskazówkami zaprojektować oraz wykonać niepowtarzalną biżuterię.

Profesjonalizm i Kunszt

"Firma “CORN” to przede wszystkim profesjonalizm i kunszt doskonałego jubilerstwa. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa biżuteria, która emanuje pięknem kamieni szlachetnych. Słyniemy z zamiłowania do tradycji i miłości do tworzenia wyjątkowych dzieł.

Zapraszamy do Firmy “CORN”

Z nadzieją na miłe spotkanie z Państwem, serdecznie zapraszamy do naszej firmy. Odkryjcie piękno biżuterii, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Firma “CORN” – miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. 🌟💍
          

 

           

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email corn@corn.net.pl lub telefonicznie pod numerem 608381125.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
CORN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl